Gothic - Krwawa Wyspa

Gothic - Krwawa Wyspa

Postprzez Sonik 4 mar 2009, o 14:55

Aktualnie trwa modelowanie świata do naszego moda The dark lord, więc narazie nasz team postanowił zrobić taki mały modzik. Będzie w nim nowy świat, nowe zbroje, może kilka prostych broni, no i nowa krótka fabuła.

Narazie jest już wymodelowany nowy świat i właśnie wczoraj skończyłem go teksturować 8-)

Fabuła opowiada o tym jak bohater płynął statkiem i podczas sztormu wypadł za burtę. Budzi się na wyspie, ale nie będzie sam, oprócz potworów będą tam jeszcze tajemniczy mistrzowie czarnej magi...

Więcej nie będe na razie pisał.
Sonik
Administrator

TEAM: Guild of Modders

Re: Gothic - Krwawa Wyspa

Postprzez Sonik 7 mar 2009, o 18:06

Właśnie dzisiaj skończyłem robić grafike nowego menu, i teraz będę zajmował się wypełnianiem świata, może przy dużym nakładzie pracy niedługo uda nam się go skończyć.
Sonik
Administrator

Postprzez Sonik 22 mar 2009, o 16:15

Dzisiaj zapodam pare fotek. Narazie są to tylko foty częściowo wypełnionego świata ale zawsze coś ;)

GothicMod 2009-03-15 10-09-03-89.jpg

GothicMod 2009-03-15 10-12-27-04.jpg

a i byłbym zapomniał, mam jeszcze renender nowego miecza, niestety bez tekstury bo w grafice 3D stawiam dopiero pierwsze kroki...

Szeroki_miecz_by_Sonik.jpg

a to już mój pierwszy miecz którego ulepsze bo ten był jeszcze kańciasty (robiłem go pare dni po zaczęciu modelowania 3d):

Super_Sonik_Sword.jpg

niestety oba miecze bez teksturki :(
Musisz być zalogowany, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Sonik
Administrator

Postprzez Sonik 15 kwi 2009, o 09:45

Niedawno napisałem pare skryptów, w tym skrypt pierścienia, nowy magiczny miecz no i niedługo zabieram się za skrypty misji.
Sonik
Administrator

Postprzez Sonik 31 sie 2009, o 00:02

I kolejny projekt się rozpadł, ja zajełem się muzyką a team nie przetrwał bo każdemu brakowało czasu, teraz jednak mam trochę czasu więc zrobię sam jakiś projekt ale jakiś krótszy :)
Sonik
Administrator

Powrót do Nasze Projekty